Teenused

ehk Valamulli teeb ja naudib

Anna oma ideest teada: või leia meid Facebook’is: Valamulli või Insta’s: Valamulli

DEGUSTID JA ÜRITUSED

Valamulli pakub veiinielamusi nii eraisikutele, kui ka firmadele. Koostöös meie partneritega korraldame “võtmed kätte” üritused ja firmapeod. 

Sind ja sinu kolleege ootab põnev veiniõhtu veinikeeles, mida tõlgime eesti, vene või inglise keelde (mitmekeelne üritus või sosintõlge on samuti võimalik!). 

Grupi suurus on tavaliselt kuni 25 inimest, siis õdus ja hubane atmosfäär on tagatud. Kuna me usume, et vein on 50% naudingust, Valamulli degust on tavaliselt õhtusöögi, loengu, degusti, elava arutelu ja ülimõnusa laudkonna lõbus kombo. Rohkem kui 12-aastase kogemusega sommeljee jagab kasulikke nippe sellest, kuidas toidu ja veini koos nautida, selgitab, miks me leiame ja tajume üht või teist maitset veinides, kuidas arendada oma maitsepaletti, räägib natuke ajaloost ja veinidest teie laua peal ja maailmas, kultuurist, tervisest ning tavadest.

VEINI IMPORT JA MÜÜK

– kõik veinid meie sortimendist on väiksemate tootjate ja pereettevõtete toodang ning on müügiks nii HORECA-le, kui ka eraisikutele ja ürituste korraldajatele. Iga hoolega valitud veini üle oleme sama uhked, nagu selle loojad ning kvaliteedi ja hinna suhe on nende puhul vägagi paigas. Küsi hinnapakkumist ja lisainfot!

SOMMELJEE TEENUSED

– ehk sommeljee annab nõu ja jagab tarkust. Konsulteerime nii restorane, baare, ettevõtteid, bankettide ja ürituste korraldajaid, kui ka eraisikuid. Aitame luua veinikaarti just teie sündmuse jaoks: sünnipäevad, pulmad, õhtusöögid, suvepäevad jpm! Teeme koostööd kohvikutega, baaridega, restoranidega ja majutusasutustega ning aitame veinikaarti koostamisega ja korrigeerimisega. Sel juhul veinivalik ei piirdu ainult meie sortimendiga, tänu meie partneritele Eestis, Saksamaal, Prantsusmaal, Hispaanias ja Itaalias, saame pakkuda ka eksklsiivsemaid variante.

PERSONALI KOOLITAMINE

– sisukad ja asjalikud koolitused klienditeenindajatele

VEINIMENÜÜ HINDAMINE

– esmane veini- ja toidumenüü hindamine TASUTA

VALAMULLI VEINIKLUBI

pakub toidu- ja veinielamusi, igaüks on oodatud külla! Önoloogia saladused, kasulik info, maitsepaleti arendamine ning palju ägedaid inimesi ja kasulikke uusi kontakte. Valamulli veiniklubi kutsub osa võtta meie üritustest, kus me pakume 360-kraadi elamust: toit, vein, imeline seltskond, huvitav ja kasulik info, önoloogia tarkused.

Meie parimad ja lemmikumad degustipartnerid läbi aegade: Osteria Moderna (Tallinn), Dagen Haus (Hiiumaa, Orjaku), Weis resto (Tallinn), Loft ja Ürdid (Tallinn), Aablu (Haapsalu).

Item added to cart.
0 items - 0,00