Teenused

…ehk Valamulli teeb ja naudib

  • DEGUSTID JA ÜRITUSED gruppidele eesti, vene või inglise keeles (kahekeelne üritus või sosintõlge on samuti võimalik!). Grupi suurus on tavaliselt kuni 25 inimest, siis õdus ja hubane atmosfäär on tagatud. Kuna me usume, et vein on 50% naudingust, Valamulli degust on tavaliselt õhtusöögi, loengu, degusti, elava arutelu ja ülimõnusa laudkonna lõbus kombo. Sommeljee jagab kasulikke nippe, kuidas toidu ja veini koos nautida, selgitab, miks me leiame ja tajume üht või teist maitset veinides, räägib natuke ajaloost ja veinidest teie laua peal ja maailmas, kultuurist, tervisest ja tavades.
  • VEINI IMPORT JA MÜÜK – kõik veinid meie sortimendist on väiksemate tootjate ja pereettevõtete toodang ning on müügiks nii HORECA-le, kui ka eraisikutele ja ürituste korraldajatele. Iga hoolega valitud veini üle oleme sama uhked, nagu selle loojad ning kvaliteedi ja hinna suhe on nende puhul vägagi paigas. Küsi hinnapakkumist ja lisainfot!
  • SOMMELJEE TEENUSED – ehk sommeljee annab nõu ja jagab tarkust. Konsulteerime nii restorane, baare, ettevõtteid, bankettide ja ürituste korraldajaid, kui ka eraisikuid. Aitame luua veinikaarti just teie sündmuse jaoks: sünnipäevad, pulmad, õhtusöögid, suvepäevad jpm! Teeme koostööd kohvikutega, baaridega, restoranidega ja majutusasutustega ning aitame veinikaarti koostamisega ja korrigeerimisega. Sel juhul veinivalik ei piirdu ainult meie sortimendiga, tänu meie partneritele Eestis, Saksamaal, Prantsusmaal, Hispaanias ja Itaalias, saame pakkuda ka eksklsiivsemaid variante.
    • PERSONALI KOOLITAMINE – sisukad ja asjalikud koolitused klienditeenindajatele
    • VEINIMENÜÜ HINDAMINE – esmane veini- ja toidumenüü hindamine TASUTA
  • VALAMULLI VEINIKLUBI pakub toidu- ja veinielamusi, igaüks on oodatud külla! Önoloogia saladused, kasulik info, maitsepaleti arendamine ning palju ägedaid inimesi ja kasulikke uusi kontakte.