Müügitingimused

Veebipoe https://valamulli.ee/pood/ (edaspidi Veebipood) omanik on Valamulli OÜ (registrikood 16161515), Asukohaga Virmalise 7, 10131 Tallinn, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Tasu kättetoimetamise eest ei kohandata Piletite ja Kinkekaartide puhul, mida toimetatakse e-posti teel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad: nimi, telefoni nr ja e-posti aadress. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

Kohaletoimetamine
Pileteid ja kinkekaarte saadetakse e-posti teel, mida edastab Ostja ostu vormistamisel.

Taganemisõigus
Juba soetatud piletite üritustele ja kinkekaartide tagastamine ei ole võimalik, kuid Ostjal on õigus seda edasi müüa või vaheteda teise pileti vastu. Selleks tuleb ühendust võtta klienditoega: .

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile või helistada telefonil: +372 5330 6647.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Item added to cart.
0 items - 0,00